Põnev! See kõik on lihtsalt nii põnev! Uus algus, uued projektid, uued ja vanad koostööpartnerid. Motivatsioon on tõesti laes hetkel!
Päevad on nii kiired, et aru ei saagi, kui õhtu juba jälle käes. Täna teadsin, et on loengupäev, siis sättisin mingid asjad hommikusse, tegin need ruttu ära, käisin loengul ja nüüd olen, hopsti, juba jälle kodus tagasi. Õhtu käes ka ootamatult.
Turundus

Aga siis on õhtut väga mõnus nautida, kui päev on vahvaid tegevusi täis olnud. Olen alati aru saanud, et mind ei väsita mitte need asjad, mida ma teen vaid need, mis tegemata kaela peal ja pidevalt kuklas tiksuvad.
Lisaks, ei saa ju otseselt väsitada see, kui koostööd saab teha ägedate ja positiivsete inimestega. Noh, nagu näiteks tudengid, kellega täna töötasime ja inspireeriv Sandra Peegel, kellega saime kokku põgusaks aga ülimalt produktiivseks koosolekuks.
Arutasime paari põnevat projekti ja hoidke nüüd pöidlaid, et sealt töösse saaks midagi või lausa kõik, sest need asjad (millest ma kahjuks veel rääkida ei saa kõva häälega panevad mul silma särama küll ja hea meelega kukuks kohe lammutama, kui vaid lastaks! 
Siin pildil ma muuseas just ootangi koosoleku algust. Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis on lihtsalt nii palju mugavaid nurgakesi tehtud tudengitele õppimiseks ja lebotamiseks, et see on üks mu lemmikuid kohti maailmas, kus olla. Täitsa vabalt läheks vabalgi päeval sinna! 
(Muuseas, kui mõnusate kohtade peale jutt läks juba. Otsin pisikest kontoripinda (10-15m2) Pärnus. Kui kellelgi on soovitusi, siis olen üks suur kõrv!)
Soovin sulle mõnusat esmaspäeva õhtut. Täiskuu mõjub, ma tean! Aga ärge laske end sellest häirida.  Visake jalad seinale ja tehke endale pikk pai. Nädala esimene, kõige sinisem ja minu meelest alati kuidagi emotsionaalsem raskeim päev on edukalt üle elatud. Kui saime üle koera, saame üle saba ka, kas pole?

Similar Posts