Mul on hea meel välja hõigata, et leidsime endale kontori! Foto on illustratiivne nagu meedias juba heaks kombeks saanud.
 
Loodan vaid, et suudame sellest sama mõnusa ja rahuliku koha luua.
Nagu päris paljude asjadega siin elus, tõi kontori meile põhimõtteliselt saatus

See on siis see lugu, mida lubasin ühes varasemas postituses jagada. Igatahes soovitas seda ruumi tegelikult kohe otsingute alguses üks tuttav, aga pidasime seda veidi liiga ruumikaks.
Siis aga juhtus nii, et olles käinud koos maakleriga neid pisikesi aknata toakesi vaatamas mõistsime, et sellistes tingimustes me ilmselt ikkagi pikemalt produktiivsed olla ei suuda. Kontorimaja ukse ees seistes arutasime just, kuidas edasi liikuda otsingutega, kui juhtus mööduma üks vana tuttav.
“Hei! Ütle mulle üks kontor!” viskasin talle naljaga. Ta jäi seisma ja vastas, et tead, üks vabaneb kohe. Otsisime kaasüürnikku aga ei leidnud ja nüüd kolime välja. Ohoo! Ja kus see siis asub? Esiteks selgus, et just meie poolt eelistatud piirkonnas ja teiseks oli tegemist just selle sama hoonega ja ruumiga, mida see teine tuttav oli otsingute alguses soovitanud ja mida liiga suureks pidasime!
Ja no kui pikk jutt lühidalt kokku võtta, siis saime nüüd kokkuleppele, et esialgu ei koligi praegused olijad välja vaid vähemalt mõneks ajaks jääme jagama ruumi ja mis meie puhul alustava ettevõttena oluline, ka kulusid! 
Nüüd on siis nii, et järgmisel nädalal plaanime sisse kolida ja hakkame vaikselt soolaleivapeoks valmistuma. Anna aga märku, kui tuled sel puhul klaase kokku lööma

Similar Posts