Ja ongi kohal mu neljas beebi – oma ettevõte!
Ütleme nii, et ootamine kestis kauem, kui mu ülejäänud kolme päris beebi puhul. Valmistunud olen selleks vaikimisi tegelikult juba paarkümmend aastat. Kogemusi kogudes, oskusi lihvides, mõtteid mõlgutades. Viimase aastaga tegin aga suure sammu edasi ja hetkel ei suuda ise ka veel uskuda, et nii ongi!

Aasta alguses otsustasin Töötukassa abil läbida paar suuremahulist koolitust. Kogemused ju on, aga mitte ettevõtluse alal. Päris kogu summa ei tulnud sealt. Pidin ka ise panustama. Ütleme nii, et tüdrukute voodi tarbeks arvel hoitud raha investeerisin hoopis sinna. Voodid tulevad ja lähevad, koolituskogemus jääb, eks ole! Enne kui muretsema hakkate, nüüd on lastel ikka juba uued asemed ka.
Igatahes võib öelda küll, et töö tegemine ja vaeva nägemine tasub mõni kord ära! Koolituskogemusel põhineva äriplaani kiitis töötukassa heaks ja otsustas, et olen väärt osalist ettevõtte alustamise toetust. See on suureks abiks. Alustaval ettevõttel, mille juhiks kolme väikese lapse ema, ei ole just liigselt üleliigseid ressursse.

Nüüd on siis nii, et tänu usaldusväärsetele koostööpartneritele ja armsatele klientidele on mu päevad täis töiseid toimetusi kodukontoris. Läheb paremini, kui oleksin iial osanud loota või unistada.
Tartu Ülikooli Pärnu kolledž, Leebe unekool, KL konsultatsioonid, Äripäev, Dorpat Koolitus, Naisteleht, Valiant Solutions – aitäh teile usalduse ja ülimalt meeldiva koostöö eest. Luban, et annan endast iga päev parima! Aitäh ka kõikidele tulevastele klientidele. Ootan juba meie ühiseid põnevaid projekte! Aga mida ma siis õieti teen? Kuna mul on ajakirjaniku haridus, üle 20 aasta kogemusi meedia alal ja enam kui 10 koolitusvaldkonnas, siis ei pane ilmselt imestama, et just neil teemadel jätkan. Kui tahad, aitan sul ükskõik mille valmis kirjutada. Või annan näpunäiteid, kuidas seda teha. Artiklid, sisuturunduslood, pressiteated, äriplaanid, blogipostitused, armastuskirjad – mida aga vaja on! Oma kogemusi jagan peamiselt turunduse, sotsiaalmeedia, ajakirjanduse, meediasuhete, avaliku kõnelemise ning suhtlemise vallas. Loetletu on hetkel põhiline. Tahaks nii palju rohkem jõuda!Kui tunned, et meil võiks olla ühist tööalast tulevikku nimetatud teemadel, siis võta palun ühendust. Kui tahaksid palju rohkem, siis ootan samuti. Mina olen väljakutseteks valmis! Soovita sõbrale ka!

Oleksin tänulik, kui liituksid minuga mu teekonnal siin seda lehekülge jälgima hakates ja mind leiad ka Instagramist nime alt @baumkoolituskeskus. Aita mul need lehed käima tõmmata.

Similar Posts