Maria Rozbaum

Tegevjuht

Ettevõtte looja ja tegevjuht. Lõpetanud Tartu Ülikooli Ajakirjanduse ja suhtekorralduse erialal. Tegutsenud meedia valdkonnas pea 25 ning tegelenud koolitustega 15 aastat. Täpne, energiline ning hea suhtleja. Eesmärgiks on igale kliendile pakkuda parimat võimalikku teenust ning isikupõhist teenindust.

Berit Orub

Assistent

Tegevjuhi parem käsi, olnud ettevõttes selle loomisest saadik. Lõpetanud Tartu Ülikooli Pärnu kolledži Turismi- ja hotellimajanduse erialal. Korrektne, kohusetundlik ja abivalmis. Eesmärgiks pakkuda klientidele ideaalset lõpptulemust ostetud teenusele.

Rando Rozbaum

Konsultant

Toetav käsi tagamaks, et personalil ning klientidel kõik sujuvalt toimiks. Rando on lõpetamas Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžit Ettevõtluse ja projektijuhtimise erialal. Olnud ettevõtte juures juba selle sünnist saadik. Eesmärgiks erinevate teenuste ja süsteemide sujuv töö pakkumaks kliendile ning koostööpartnerile parimat teenust.

Vladimir Sillaste

Turvalisuse spetsialist-koolitaja 

Koolitajal on üle 20 aasta kogemusi võitluskunstide alal, üle 10 treenerina ja enam kui 5 aastat täiskasvanute koolitajana. Lõpetanud Tallinna Ülikooli Liiklusohutuse erialal. Tegutseb treeneri, koolitaja ja instruktorina. Eesmärgiks on aidata inimestel läbi oma teadmiste ja kogemuste tagada enda ja oma lähedaste turvalisus.

Anne Rähn

Juriidiline konsultant

Konsultandil on aastakümnete pikkused kogemused koolitajana, pikaajaline võlanõustamise teenuse pakkuja ning spetsialist sotsiaaltöö valdkonnas. Juriidilise haridusega Anne on suure kogemustepagasi ning laialdaste teadmistega. Sõbralik ja usaldusväärne inimene, kes leiab lahenduse ja annab nõu.

Võta meiega ühendust!

Baum Koolituskeskus

+3725515053

info@baumkoolitus.ee

Kirjuta meile!

Oleme ka sotsiaalmeedias

Liitu Baum Koolituskeskuse sotsiaalmeedia kanalitega ning ole kursis meie põnevate ettevõtmistega ning saa osa headest pakkumistest!