Ja ongi aeg aasta kokku võtta. On lihtsalt uskumatu, kui palju saab õppida vaid nelja kuuga! Alustasime Baumi käima tõmbamist septembris alguses suure entusiasmi ja rõõmuga. Kõik-kõik oli uus septembrikuus! Töötasime palju, aga alati hea meelega. Soetasime mõnusa kontori, kuhu on alati tahtmine tulla. Töö siin lausa lendab! Suur osa on kindlasti ka seltskonnal, meil kohe klapib see koos toimetamine. Kõik saab alati kohe selgeks räägitud ja tihti mõistame üksteist poolelt sõnalt. On hindamatu, kui saad tööpäevad koos sõbraga veeta.

 

Loomulikult oli ka keerulisi hetki, tööalaseid tagasilööke. Raskusi, mida ei osanud oodata. Aga uuele vastu minnes oleme kindlad – midagi kõrva taha panna ja õppida saab kõigist kogemustest ning edasi minnes oleme aina tugevamad.

Oleme väga rõõmsad olnud kõigi koostööpartnerite ja klientide üle, kes tulnud ja eriti tänulikud neile, kes jäänud ning meiega koos sellesse uude, põnevasse, töisesse 2022. aastasse liiguvad. Aitäh, kogu südamest! Panite meid end kasulike, vajalike ning asjalikena tundma. Tagasisidet kuulates ja lugedes saime juurde indu ja teadmise, et tegeleme õige asjaga.

Uus aasta toob Baum Koolituskeskusele põnevaid muudatusi, uusi kliente kellega koostööd alustame ja lisaks – Baumi pere laieneb. Uus liige toob meile uusi teadmisi ja kogemusi ning muudab koolituskeskuse veelgi tugevamaks.

(Kes ei jõua tuleva aasta esimest postitust ära oodata, saab kodukat uurides tegelikult juba meie uudise välja nokitseda https://baumkoolitus.ee/meeskond/ )

Ka täna saime kontoris kokku, et enne aasta lõppu veel natuke lobiseda, mõned tööasjad ära teha, mälestuseks mõned fotod klõpsutada ning sel aastal viimast korda kallistada.

Soovime teile kõigile mõnusat aasta lõppu ja imelist uut ning loodame, et saame tuleval 2022. aastal kohtuda igaühega teist, olgu siis tööalaselt või niisama.

Olete alati meie hubasesse kontorisse kohvile oodatud!

Maria Rozbaum ja Berit Orub

Similar Posts