Täna jõudis siis lõpuks kohale see pauk, mida tükk aega kartnud olen!

Ühendust võttis klient, kellele sotsiaalmeedia halduse teenust pakun. Kinnitas, et on minu tööga väga rahul, aga tundis huvi, et kuule, mis sul nende Baumi enda lehtedega toimub! Ainult mingid tähtpäevad ja muu selline kraam.

Ja ongi nii ju! Vana lugu sellest, kuidas kingsepp ise paljajalu käib. Kui on valida, kelle lehe enne korda teen, siis muidugi võidab klient. Iga. Jumala. Kord!

 

Samas ma saan aru ja tükimat aega mõtlen ja Beritigagi on kontoris jutuks tulnud – minu lehed on ju Baumi visiitkaart. Seda vaadates peaks potentsiaalne klient nägema vilgast toimetamist mitte mingit vaevu regulaarsuse ja hääbumise piiril tegutsemist. Nii hea meel, et see klient teema üles võttis! Ju ta ise paljastab oma isiku kommentaarides, kui nõus on Sest tegelikult on mul teiega nii palju jagada!
On uued koostööpartnerid, uued kliendid, uued plaanid ja palju-palju muljetamist.Ma nüüd päris kindel ei ole, kas ma julgen selle sammu ära teha, aga ega vist muud üle ei jää Luban endale ja teile, et hakkan kirjutama oma uudistest ja tegemistest vähemalt kord nädalas!Kõik siin ilmuvad kirjatükid on muuseas kokku kogutud ka Baumi koduka blogisse. Loodetavasti on seal varsti piisavalt materjali, et lõunapaus lugemisega täita ja kunagi lausa õhtupoolik ja siis lausa terve unetu öö! https://baumkoolitus.ee/lugemist/
Igatahes täna siis uus algus sel rindel ja lihtsalt pidin selle pildi lisama. Kontor on viimasel ajal koguaeg päikest täis ja nii soe, et hoiame terve päeva akent lahti. Ning kui lõunale minekuks aega ei jää, siis saab töökõne kõrvale magusaid maasikaid nautida.Igatahes olen väga õnnelik, et olete minuga jäänud ja mulle kaasa elate. Soovin kõigile kena kevadeootust. Nii vähe on jäänud! Kas suudad uskuda, et pool märtsi on läbi nagu niuhti!

Kallistan

Similar Posts